Kontaktujte nás +420 571 117 400

Novinky a aktuality

06.01.2013

PF 2013

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku… Více informací zde...

Webové projekty kategorie Obce a města, které realizovala naše společnost initt s.r.o., se umístili v … Více informací zde...

Zbrusu nová verze redakčního systému NetPresence 7.0 přináší několik zásadních změn o kter… Více informací zde...

Archiv novinek

Analýzy a konzultace


shutterstock_2317899.jpg
Společnost initt s.r.o. nabízí ve svém portfoliu služeb analýzy různorodých oblastí ze světa internetové reklamy a možnost profesionálního poradenství.

Zajišťujeme svým klientům to, aby jejich internetová reklama precizně fungovala a aby byla využívána efektivním způsobem bez plýtvání zdrojů technických i finančních.

Zabráníme včas ztrátám, které by nastaly nesprávným nastavením parametrů jakékoliv součásti webových prezentací a aplikací. Poradíme, čeho se vyvarovat a co naopak využít, aby se stala prezentace našich klientů na internetu nepřehlédnutelná a přinášela jim zisk.

Provádíme analýzy:

  • webových stránek – jejich vzhledu, funkčnosti, efektivity, přístupnosti
  • rentability internetových obchodů
  • konkurence

shutterstock_53129242.jpg Orientace v rozsáhlé problematice internetového marketingu je náročnou činností, a proto nejsou výjimečné situace, kdy dochází k nežádoucím efektům v účinnosti internetové reklamy.

Jejich důvody nemusejí být vždy na první pohled patrné a odhalí je jen hloubkové šetření od zkušených a znalých zprostředkovatelů.

Společnost initt s.r.o. poskytuje služby internetového marketingu vysoké úrovně a může tak nabídnout v této oblasti také profesionální poradenství.

Poptávkový formulář

Poptávkový formulář
  1. Máte dotaz nebo zájem o bližší informace k našim službám ? Vyplňte prosím své údaje, ozveme se Vám.