Kontaktujte nás +420 571 117 400

Novinky a aktuality

06.01.2013

PF 2013

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku… Více informací zde...

Webové projekty kategorie Obce a města, které realizovala naše společnost initt s.r.o., se umístili v … Více informací zde...

Zbrusu nová verze redakčního systému NetPresence 7.0 přináší několik zásadních změn o kter… Více informací zde...

Archiv novinek

Copywriting

shutterstock_17121916.jpg
Copywriting
je marketingová činnost, které zahrnuje práci s psaným textem. Úkolem copywritera je napsat poutavý text, který bude použit jako reklamní prvek.

Kvalitně zpracovaným marketingovým textem je možné efektivně představit jedince, firmy, produkty, služby apod. Do web-copywritingu patří tvorba a úpravy obsahu webových stránek.

shutterstock_31632547.jpg
Úspěšný copywriter využívá vedle svého lingvistického cítění také poznatky moderních marketingových trendů a dodržuje specifická pravidla pro tvorbu reklamních textů. Tyto texty musí mít několik nezbytných vlastností.

Musí být přehledné, vyvážené, čtivé, s pravdivými údaji, nesmějí vyvolávat u svých čtenářů žádný jiný vjem, než o který zadavatel ústy copywritera usiluje.

Text musí získat zákazníka, musí prodávat, musí sloužit svému účelu, tj. zvyšovat Váš zisk.

Společnost initt s.r.o. poskytuje profesionální a komplexní služby v oblasti web-copywritingu. Vaše webové stránky naplníme precizně zpracovaným textem, který posílí jejich marketingovou účinnost a zvýší prestiž Vaší společnosti.

Poptávkový formulář

Poptávkový formulář
  1. Máte dotaz nebo zájem o bližší informace k našim službám ? Vyplňte prosím své údaje, ozveme se Vám.