Kontaktujte nás +420 571 117 400

Novinky a aktuality

06.01.2013

PF 2013

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku… Více informací zde...

Webové projekty kategorie Obce a města, které realizovala naše společnost initt s.r.o., se umístili v … Více informací zde...

Zbrusu nová verze redakčního systému NetPresence 7.0 přináší několik zásadních změn o kter… Více informací zde...

Archiv novinek

Partnerský program

partnersky-program_02.jpgImplementační partner

Máte zkušenosti s implementací redakčního systému (CMS) nebo programováním aplikací v PHP a hledáte kvalitní produkt do vašeho portfolia?

Pak právě Vy jste ideální Implementační partner. Jde o nejintenzívnější formu spolupráce. Partner provádí obchodní a implementační činnosti a poskytuje podporu konečným zákazníkům.

Pokud jste webdesigner nebo reklamní agentura bez programátora či kodéra, je možné nastavit model částečné implementace, kdy bude řešit webdesign in-house a propojení s CMS outsourcingovat u nás.

Co můžete očekávat ?

  • Zaškolení pro všechny pracovní pozice (grafik, kodér, implementátor, obchodník)
  • Obchodní know-how akvizice nových klientů
  • Marketingové materiály
  • Podílení se na směru vývoje redakčního systému NetPresence na základě požadavků vašich zákazníků

Implementační partner získá možnost využívat redakční systém NetPresence pro potřeby své firmy. Jde o svazek na velmi profesionální úrovni, ale zároveň s osobním přístupem ke vzájemné spolupráci.

partnersky-program.jpg Obchodní partner

Toto partnerství je určeno firmám, které mají portfolio zákazníků v oblasti informačních technologií nebo reklamy a které chtějí nabídnout další služby a rozšířit tak vzájemnou spolupráci.

Hledáte-li další službu, která by diferencovala Vaše portfolio, staňte se Obchodním partnerem inittu. Nabízíme Vám účinné řešení, jak uspokojit další požadavky svých zákazníků.

Najdete klienta, domluvíte prodej a vedete realizaci. Odměnou je atraktivní provize z uzavřeného obchodního případu i zisk z následných pravidelných poplatků. Nemusíte se zabývat podporou konečného zákazníka ani implementací, o vše se již postará innit.

Náš Obchodní partner získá navíc možnost využívat redakční systém NetPresence pro potřeby své firmy.

partnersky-program_03_1.jpgKontakt partner

Tento typ partnerství je založen na výměně kontaktů na potencionální zákazníky. Spolupráce není omezena velikostí ani oborem činnosti partnera a je výhodná pro jakoukoliv firmu. Specializace v reklamě nebo informačních technologiích není nutná.

Odměnou za zprostředkované zákazníky bude jednorázová, smluvně daná provize. Její výše bude odvozena z parametrů dohodnutého obchodu.

 

 

 

Návrat na předchozí stránku