Kontaktujte nás +420 571 117 400

Novinky a aktuality

06.01.2013

PF 2013

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku… Více informací zde...

Webové projekty kategorie Obce a města, které realizovala naše společnost initt s.r.o., se umístili v … Více informací zde...

Zbrusu nová verze redakčního systému NetPresence 7.0 přináší několik zásadních změn o kter… Více informací zde...

Archiv novinek

Proč initt

proc-zvolit-initt.jpgProč zvolit initt ?

Pro výběr společnosti initt s.r.o. existuje několik pádných důvodů, které jí mj. řadí v současném ostrém konkurenčním prostředí mezi top tvůrce webových stránek, e-shopů, strategií internetového marketingu a poskytovatele webových služeb.

 

Profesionalita

V našem týmu spolupracujeme jen s patřičnými kvalitami a potřebnými znalostmi vybavenými odborníky. Každý z nich disponuje v dané oblasti značnými zkušenostmi. Máme pro ně vytvořeny takové podmínky, aby byli motivováni k precizním výkonům a dalšímu profesnímu rozvoji.

Realizace internetových řešení
jsou u nás zajišťovány na vysoké úrovni díky vyváženému mixu kvalitní personální politiky, výjimečnosti našich produktů, přehledu v oboru a osvědčeného know-how.

Komplexnost služeb

V našem portfoliu figurují veškeré důležité a potřebné služby pro efektivní internetová řešení vhodná pro jakoukoliv společnost. Zastaneme funkci více menších poskytovatelů úzce definovaných služeb a díky realizování kompletních balíčků se službami a produkty můžeme nabídnout našim klientům výhodné ceny.

proc-zvolit-initt_02.jpgPřístup ke klientům

Se svými zákazníky navazujeme partnerské vazby, jejichž fundamentální součástí je férové a oboustranně prospěšné jednání. Ke každé realizaci přistupujeme jedinečným způsobem a zavádíme do praxe veškeré požadavky svých klientů a navrhujeme a implementujeme nezbytné zásahy, které pomohou rozvoji jejich obchodní činnosti. Garantujeme pevné a výhodné ceny, přesné plnění termínů, funkčnost a efektivitu poskytovaných řešení.

Reference

Můžeme se s potěšením ohlédnout na své dřívější realizace internetových řešení různého druhu a tento pohled beze studu nabídnout komukoliv. Ať jde o úzce vymezenou zakázku nebo komplexní systém služeb, ve výsledných realizacích vidíme fungující projekty a výraz spokojenosti ve tvářích jejich zadavatelů.

Návrat na předchozí stránku