Kontaktujte nás +420 571 117 400

Novinky a aktuality

06.01.2013

PF 2013

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku… Více informací zde...

Webové projekty kategorie Obce a města, které realizovala naše společnost initt s.r.o., se umístili v … Více informací zde...

Zbrusu nová verze redakčního systému NetPresence 7.0 přináší několik zásadních změn o kter… Více informací zde...

Archiv novinek

BRM AERO, s.r.o.

Společnost BRM AERO s.r.o. byla založena za účelem vývoje, výroby, prodeje a údržby ultralehkých a lehkých sportovních letadel.
Společnost se zaměřuje především na individuální zakázky, kde je schopna realizovat zástavby a modifikace všeho druhu dle přání zákazníka a na inovace a pokračovací vývoj vyráběných letounů . Při tom zakladatel společnosti zúročuje své dlouholeté zkušenosti v oboru vývoje, výroby a prodeje ultralehkých a lehkých sportovních letadel. Díky tomu může každý zákazník získat jedinečný exemplář letounu, který odpovídá nejlépe jeho představám. V současné době společnost nakupuje stavebnice letounu NG 4 UL, HD a LSA, které dokončuje dle přání zákazníka. Společnost poskytuje poradenství ve výběru vhodného osazení palubní desky podle účelu použití letounu i vhodné kombinace motoru a vrtule. Společnost poskytuje na své letouny standardní záruční i pozáruční servis, včetně oprav a modifikací všeho druhu.

BRM AERO, s.r.o.BRM AERO, s.r.o.

web: wwww.brmaero.com

Realizováno: 2010

Dodaná řešení


Implementační partner: ImperialMedia s.r.o.

>