Kontaktujte nás +420 571 117 400

Novinky a aktuality

06.01.2013

PF 2013

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku… Více informací zde...

Webové projekty kategorie Obce a města, které realizovala naše společnost initt s.r.o., se umístili v … Více informací zde...

Zbrusu nová verze redakčního systému NetPresence 7.0 přináší několik zásadních změn o kter… Více informací zde...

Archiv novinek

Tvorba e-shopů

E-shopy zažívají v posledních letech výrazný nárůst obliby mezi internetovými uživateli a tento trend bude jistě nadále nabývat na intenzitě. Internetové obchody již v dnešní době využívá nezanedbatelné procento nakupujících a další množství potencionálních zákazníků se na síti pohybuje. Ale stejně jako u všech ostatních služeb a produktů lze i mezi e-shopy nalézt jak ty kvalitně zpracované, tak i méně povedené. Přitom úroveň zpracování samotného e-shopu tvoří spolu s kvalitami v něm nabízeného zboží hlavní aspekty při posuzování rentability internetového obchodu. V současné době sice na trhu figuruje celá řada platforem pro e-shopy, ale jen málo z nich dosahuje skutečně profesionální úrovně.

Tvoříme e-shopy "na klíč"Prosperující internetový obchod

Postaráme se o precizní implementaci internetového obchodu do posledního detailu, a to v rámci úzce vymezené zakázky, tak i jako součást komplexního řešení webů našich zákazníků.

Naši klienti nemusejí věnovat pozornost žádným složitostem s realizací, sdělí nám jen své požadavky a vize. Ty jsou pak zahrnuty do detailní analýzy zakázky.

Daří se nám flexibilně reagovat na jednotlivá přání i specifické nároky zájemců o zpracování internetového obchodu. V průběhu realizace se spoléháme na bohaté zkušenosti a výjimečnou kvalitu vlastností námi vyvinutého e-shopu NetMarket, které dovolují variabilitu ve zpracování konečné podoby internetového obchodu.

Prosperující internetový obchod

Nejdůležitějším měřítkem úspěšnosti každého e-shopu je objem objednávek, které jsou přes něj vyřízeny. Jen ten internetový obchod, jenž osloví ty správné zájemce a dokáže jim efektivně představit a poté hlavně prodat zboží, které prezentuje, může být považován za rentabilní.

S ohledem na to jsou e-shopy od společnosti initt s.r.o. vytvářeny a uzpůsobovány. E-shop musí být k nalezení, mít moderní vzhled a přívětivé ovládání, potencionálního zákazníka může odradit jakékoliv nepohodlí při jeho používání.

Garance ceny a termínu

Zanedlouho po zanalyzování všech parametrů a určení cílů, kterých má být spuštěním e-shopu dosaženo, je připraven návrh řešení včetně informací o ceně a termínu spuštění. Tyto údaje jsou pevné a nedochází k jejich změnám. Hned od začátku tak mají naši klienti dokonalý přehled o všech informací, které potřebují vědět.

tvorba-eshopu.jpg Stavíme na prověřeném know-how

Kvalitně vytvořený, precizní a hlavně výnosný e-shop je výjimečný produkt, za kterým stojí léta vývoje, testování a zkušeností z praxe. Společnost initt s.r.o. ve svém portfoliu internetové obchody této vysoké úrovně nabízí.

Během let vývoje a tvorby e-shopů se ustálil výčet důležitých činností, které ve svém souhrnu vedou ke skutečně profesionálnímu produktu. Na začátku je pečlivé poznání, co náš klient žádá a co reálně potřebuje. Následně je vytvořen grafický návrh vzhledu e-shopu, jenž je po schválení nakódován.

Po implementaci redakčního systému je spuštěn testovací provoz e-shopu na zkušební adrese. Zde nastává čas pro vytvoření samotné struktury celého e-shopu a poté k jeho naplnění nabízeným zbožím. Nakonec je hotový e-shop přesunut na finální doménu a spuštěn do plného provozu.

E-shopy NetMarket

Společnost initt s.r.o. disponuje vlastní platformou pro tvorbu internetových obchodů. E-shop NetMarket je v dnešní době základem pro internetové prodejny řady obchodních společností různých velikostí a zaměření. Je možné jej konfigurovat v široké míře variant v oblasti strukturní i obsahové a díky svým vlastnostem a užitečným funkcím napomáhá svým vlastníkům k vysoce efektivnímu provozu jejich internetových obchodů.

Poptávkový formulář

Poptávkový formulář
  1. Máte dotaz nebo zájem o bližší informace k našim službám ? Vyplňte prosím své údaje, ozveme se Vám.