Kontaktujte nás +420 571 117 400

Novinky a aktuality

06.01.2013

PF 2013

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku… Více informací zde...

Webové projekty kategorie Obce a města, které realizovala naše společnost initt s.r.o., se umístili v … Více informací zde...

Zbrusu nová verze redakčního systému NetPresence 7.0 přináší několik zásadních změn o kter… Více informací zde...

Archiv novinek

E-shop NetMarket

E-shop neboli internetový obchod je virtuální obdobou klasického obchodního domu nebo prodejny. Jedinou odlišností je pouze jeho umístění na webových stránkách namísto ulic měst či vesnic. E-shop má také svůj předmět prodeje, regály se zbožím, pokladnu a své vlastní zákazníky.

Stejně jako u kamenných obchodů se pak i úspěšnost a rentabilita e-shopu měří objemem vyřizovaných zakázek a celkovým obratem.

V čem je přínos e-shopu?shutterstock_14729539_1.jpg

E-shopy mají širokou základnu potencionálních zákazníků mezi velkým počtem uživatelů internetu. Určeny přitom mohou být jak koncovým zákazníkům, tak ke transakcím s obchodními partnery.

Důvody, proč se stále více mění poměr mezi obraty internetových obchodů a jejich klasických ekvivalentů, můžeme nalézt především v jednoduchosti, rychlosti a pohodlnosti při jejich používání. Neexistují u nich zavírací hodiny, jsou otevřeny nonstop.

Výhodné ceny za pořízení a provoz e-shopu navíc tlačí dolů i cenu nabízeného zboží a tím získávají u zákazníků další kladné body.


shutterstock_43204075.jpg Proč se obrátit na initt s.r.o.?

Klasickou prodejnu si vlastníci nechávají vybavit od profesionálních poskytovatelů a osvědčeným vybavením. Úplně stejně by měl zájemce o spuštění internetového obchodu dbát i na kvalitách svého budoucího e-shopu.

Nehezká výloha a nepříjemný personál přece v reálu odpudí řadu možných zákazníků, stejný efekt zaručí i nemoderní, obtížně ovladatelný a nepřehledný e-shop.

Nechat si jej vytvořit na míru a v profesionální kvalitě od specializované firmy je správným krokem k efektivnímu rozvoji Vaší obchodní činnosti přes internet.

Společnost initt s.r.o. zájemcům o zřízení internetového obchodu nabízí produkt profesionální úrovně. Dlouhodobě se věnujeme vývoji a realizacím e-shopu NetMarket, jenž je základem řady úspěšných internetových obchodů na webových stránkách obchodních společností různých velikostí a prodejního zaměření.

Co umí e-shop NetMarket?netmarket-3.jpg

Vlastnictvím e-shopu NetMarket budete mít k dispozici řadu užitečných a pro bezvadný chod Vašeho internetového obchodu nutných funkcí:

  • snadné plnění e-shopu zbožím
  • kategorizace jednotlivých položek
  • vyhledávácí systém
  • správu nákupního koše
  • snadný a zabezpečený systém plateb
  • správu a archivaci objednávek
  • široký zákaznický servis

E-shop NetMarket je možné přizpůsobit širokému spektru prodávaných výrobků a nakonfigurovat jej přesně na míru požadavků klienta i potřeb pro úspěšný a rentabilní provoz, které zjistíme při prvotní analýze. E-shopy NetMarket od společnosti initt s.r.o. patří mezi nejlepší produkty svého druhu na současném trhu.

Videoukázky e-shopu

Pro všechny zájemce o předvedení práce s internetovým obchodem jsme připravili videoukázky fungování našeho e-shopu NetMarket. Můžete se tak nezávazně seznámit s výjimečnými vlastnostmi tohoto produktu a osahat si způsob jeho ovládání a používání, a to ze strany nakupujícího, tak i správce e-shopu.

Tyto odkazy demonstrují některé z funkcí redakčního systému přímo v praxi.

Ukázka jak během minuty změnit obsah stránky

http://edacms.e-d-a.info/video/uprava-stranky-2min/index.html


Videoukázka práce v redakčním systému

http://edacms.e-d-a.info/video/demo/index.html

Poptávkový formulář

Poptávkový formulář
  1. Máte dotaz nebo zájem o bližší informace k našim službám ? Vyplňte prosím své údaje, ozveme se Vám.