Kontaktujte nás +420 571 117 400

Novinky a aktuality

06.01.2013

PF 2013

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku… Více informací zde...

Webové projekty kategorie Obce a města, které realizovala naše společnost initt s.r.o., se umístili v … Více informací zde...

Zbrusu nová verze redakčního systému NetPresence 7.0 přináší několik zásadních změn o kter… Více informací zde...

Archiv novinek

Podpora a servis

Společnost initt s.r.o. v oblasti tvorby internetových obchodů garantuje kvalitu svých služeb a produktů a svým zákazníkům k nim samozřejmě poskytuje veškerou technickou podporu a v případě nenadálých komplikací také potřebné servisní zásahy. Naši zaměstnanci řeší potíže v co nejkratší možné době.

Aktualizace redakčního systémushutterstock_28094455.jpg

Společnost initt s.r.o. nabízí aktualizace e-shopu NetMarket a technickou podporu formou měsíčních paušálů. Aktualizace znamená, že klient bude mít k dispozici vždy aktuální verzi svého e-shopu.

Tyto pravidelné aktualizace obsahují
:

  • Automatickou aktualizaci systému
    na nejnovější verzi
  • Bezpečnostní záplaty
  • Odstranění technických závad

shutterstock_22028203.jpg Technická podpora

Technická podpora je v případě potřeby k dispozici na telefonu v pracovní dny mezi 7:00 a 17:00 nebo celoročně v každou denní i noční hodinu (7/24/365) přes zákaznický systém.

Webhosting a doména

Webhosting je služba, při které je na určitém serveru pronajato místo pro umístění webové stránky. K zobrazení stránky uživatelem je potřeba mít pro ně zaregistrovánu doménu. Doména je v síti internet nezaměnitelným identifikátorem každého webu.

Společnost initt s.r.o. nabízí profesionální webhosting, registraci domén a další důležité služby pro potřeby webových stránek našich klientů.

Poptávkový formulář

Poptávkový formulář
  1. Máte dotaz nebo zájem o bližší informace k našim službám ? Vyplňte prosím své údaje, ozveme se Vám.