Kontaktujte nás +420 571 117 400

Novinky a aktuality

06.01.2013

PF 2013

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku… Více informací zde...

Webové projekty kategorie Obce a města, které realizovala naše společnost initt s.r.o., se umístili v … Více informací zde...

Zbrusu nová verze redakčního systému NetPresence 7.0 přináší několik zásadních změn o kter… Více informací zde...

Archiv novinek

Tvorba webových stránek

Webové stránky jsou v současnosti neodmyslitelným prostředkem pro poznávání světa, zisk informací a vlastní prezentaci v okolním prostředí. Představují také jeden z nejúčinnějších marketingových nástrojů, jak z firmy, která je na trhu jen jednou z mnoha, vytvořit vyčnívající a prosperující společnost.
Ledajaké stránky ale takový výsledek nezaručí. Svěřit jejich tvorbu profesionálům je krok správným směrem. Ve společnosti initt s.r.o. najdete partnera, který nabízí díky znalostem moderních postupů při tvorbě webových prezentací produkty výjimečné úrovně.

Tvoříme webové stránky "na klíč"shutterstock_38319088.jpg

Dbáme na jedinečný přístup k jednotlivým klientům a pracujeme s ohledem na všechny jejich  požadavky a  potřeby. Poskytujeme služby z širokého portfolia, a to od jednotlivých produktů, až po kompletní zpracování webových prezentací.

Vytváříme webové stránky na klíč, tzn. se zapojením všech prvků potřebných k efektivnímu marketingovému řešení. Navrhneme grafiku, naplníme web texty, vytvoříme mu doménu, naoptimalizujeme jej pro vyhledávače apod.

Získáte tak bez jakýchkoliv starostí pro svoji společnost moderní, vyvážené a vyhledávané webové stránky.

tvorba-www_02.jpg Úspěšné webové stránky

Kvalitní a účinné webové stránky nelze vytvořit doma na koleně. Při jejich tvorbě je potřeba dodržovat osvědčené postupy a používat efektivní prvky, které se dnes běžně aplikují.

Úspěšné webové stránky jsou kombinací moderní a líbivé grafiky, přehledné orientace, jednoduchého přístupu k požadovaným informacím a čtivého obsahu.

K tomu je nutné připočíst snadnou správu stránek, kompatibilitu s prostředím, implementaci aplikací umožňujících interakci s návštěvníky a přední umístění ve webových vyhledávačích. Řešením problematiky tvorby účinných webových stránek se společnost initt s.r.o. dlouhodobě zabývá a může se prokázat řadou úspěšných realizací.

Garance ceny a termínu

Díky bohatým zkušenostem a vybalancovaným postupem prací při tvorbě webových prezentací jsme schopni dopředu přesně určit, kolik za požadované služby zaplatíte a kdy pro Vás budou kompletně připraveny. Garantujeme, že skutečné termíny a reálné ceny se od výchozích propočtů nezmění.

Stavíme na prověřeném know-howtvorba-www-stranek.jpg

Společnost initt s.r.o. produkuje moderní a úspěšné webové stránky, a to díky nezbytnému základu, který je tvořen souhrnem teoretických a praktických mechanismů.

V praxi pak celý proces realizace www stránek probíhá po jednotlivých etapách.

Po zjištění všech klientových požadavků provedeme širokou analýzu zakázky a navrhneme optimální řešení. Následuje vypracování grafického návrhu vzhledu stránek. Po jeho schválení přistoupíme k implementaci a konfiguraci vybraných modulů a k plnění dodanými podklady.

Webové stránky pak projdou testováním a nakonec jsou přesunuty na konečnou doménu a spuštěny v ostrém provozu.

Redakční systém NetPresencetvorba-www.jpg

Webové stránky od společnosti initt s.r.o. jsou postaveny na vlastním redakčním systému NetPresence. Jedná se o užitečný nástroj, jak individuálně spravovat www stránky bez potřeby kontaktu s jejich tvůrcem.

Máme pro tento redakční systém vyvinutu řadu modulů, které umožňují webovým stránkám nepřeberné možnosti využití. Vývoj modulů neustále pokračuje na základě zpětné vazby našich zákazníků.

Poptávkový formulář

Poptávkový formulář
  1. Máte dotaz nebo zájem o bližší informace k našim službám ? Vyplňte prosím své údaje, ozveme se Vám.