Kontaktujte nás +420 571 117 400

Novinky a aktuality

06.01.2013

PF 2013

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku… Více informací zde...

Webové projekty kategorie Obce a města, které realizovala naše společnost initt s.r.o., se umístili v … Více informací zde...

Zbrusu nová verze redakčního systému NetPresence 7.0 přináší několik zásadních změn o kter… Více informací zde...

Archiv novinek

Redakční systém NetPresence

Redakční systém NetPresence byl vyvinut společností initt s.r.o. a je používán jako důležitá součást vytvářených webových stránek. Díky němu získávají tyto webové prezentace nový rozměr, a to možnost jejich aktualizace přímo zákazníkem. Profesionální zpracování a ergonomické ovládání redakčního systému NetPresence zajišťuje, že správa stránek je absolutně nenáročná a díky pestrému výběru modulů lze stránky využívat v široké míře možností.

Co je to redakční systém?shutterstock_23751610.jpg

Redakční systém je webovou aplikací, která zajišťuje jednoduchou správu webových stránek. Její ovládání je uzpůsobeno tomu, aby ji mohl používat i člověk jen se základními znalostmi práce v textovém editoru. Celý systém stojí na oddělení obsahové části webových stránek od grafických prvků a modulů.

Redakční systém pak umožní zákazníkovi bezpečný přístup do administrativní části systému, kde je možné provádět aktualizace obsahu, a ty jsou v zápětí přístupné v části prezentační, která je dostupná návštěvníkům webových stránek. Technicky se redakční systém skládá z jádra a z různých variant modulů.

K čemu potřebujete redakční systém?

Za pomoci redakčního systému můžete takřka libovolně a bez přítomnosti placeného specialisty upravovat obsah stránek, přinášet aktuální informace a dále rozvíjet své webové stránky dle svého uvážení. Jedná se o efektivní nástroj, jak prodloužit životnost webových stránek a reflektovat na nich rozvoj celé společnosti.

Proč vsadit na NetPresence?

Redakční systém vyvíjíme již několik let. Naše zkušenosti a know-how se promítají do jeho úspěšného a bezproblémového nasazení ve stovkách webových prezentacích. Uživatelé jsou s prací v redakčním systému NetPresence vždy předem pečlivě seznámeni a dále mají možnost konzultací. Pro všechny případy je součástí systému také textový návod a videoukázky ovládání.

K dispozici je celá řada modulů, které jsou uzpůsobeny pro různé druhy využití webových prezentací, a jejich nabídka se neustále rozšiřuje. Redakční systém NetPresence je také možné flexibilně upravit přesně na míru každého klienta.

1205919830-katalog-podklad1.jpg Ukázka redakčního systému

Pro potencionálního zákazníka, který váhá nad tím, zda by obsluhu redakčního systému NetPresence zvládl, jsme připravili možnost, jak si prohlédnout způsob práce s tímto výjimečným produktem. Máte možnost seznámit se s důležitými funkcemi redakčního systému NetPresence formou videoukázek. Přesvědčíte se, jak snadné a ergonomické je jeho ovládání, a zjistíte, jakým způsobem lze měnit obsah webových stránek.

Tyto odkazy demonstrují některé z funkcí redakčního systému přímo v praxi.

Ukázka jak během minuty změnit obsah stránky

http://edacms.e-d-a.info/video/uprava-stranky-2min/index.html


Videoukázka práce v redakčním systému

http://edacms.e-d-a.info/video/demo/index.html

Poptávkový formulář

Poptávkový formulář
  1. Máte dotaz nebo zájem o bližší informace k našim službám ? Vyplňte prosím své údaje, ozveme se Vám.