Kontaktujte nás +420 571 117 400

Novinky a aktuality

06.01.2013

PF 2013

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku… Více informací zde...

Webové projekty kategorie Obce a města, které realizovala naše společnost initt s.r.o., se umístili v … Více informací zde...

Zbrusu nová verze redakčního systému NetPresence 7.0 přináší několik zásadních změn o kter… Více informací zde...

Archiv novinek

Poptávkové servery

poptavkove-servery_02.jpg
Poptávkové servery zažívají v poslední době doslova boom. Objem objednávek, které jsou dohodnuty přes poptávkové servery, se každoročně zvyšuje takřka lineární řadou.

V budoucnu bude důležité disponovat skutečně komplexním zpracováním serverů v kvalitní podobě, jenž prokáží vysokou efektivitu účinnosti, aby se mezi ostatními poptávkovými servery neztratily.

Co je to NetPresence B2B?

NetPresence B2B je specializované řešení poptávkových serverů od společnosti initt s.r.o. Jedná se o ucelený balíček modulů nasazený na jádro redakčního systému NetPresence. Součástí balíčku jsou aplikace vybrané a uzpůsobené přesně na míru konkurenceschopných poptávkových serverů.

Proč zvolit NetPresence B2B?

NetPresence B2B umožňuje jednoduše aktualizovat obsahovou část poptávkového serveru, zvyšovat jeho životnost a šetřit náklady na jeho provoz a údržbu. Zároveň účinně podporuje primární funkci stránky, tzn. styk poptávky a nabídky. Zvyšuje objem návštěvníků i realizovaných transakcí.

poptavkove-servery.jpgCo dovede NetPresence B2B?

Základem řešení je pružný a intuitivně ovladatelný systém zadávání poptávaných informací a detailní vyhledávač, pomocí kterého lze snadno cokoliv mezi jednotlivými položkami najít.

Ty se dají také jednoduše dělit do nespočtu kategorií včetně územního členění. Administrativní část obsahuje správu registrace dodavatelů poptávaných služeb a systém výměny informací mezi uživateli.

Návrat na předchozí stránku