Kontaktujte nás +420 571 117 400

Novinky a aktuality

06.01.2013

PF 2013

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku… Více informací zde...

Webové projekty kategorie Obce a města, které realizovala naše společnost initt s.r.o., se umístili v … Více informací zde...

Zbrusu nová verze redakčního systému NetPresence 7.0 přináší několik zásadních změn o kter… Více informací zde...

Archiv novinek

Školy (ZŠ, SŠ, VŠ)

skola.jpg
Webové stránky školských zařízení plní dvojí důležitou funkci. Slouží k prezentaci školy před veřejností a usnadňují vnitřní komunikaci. Není nutné, aby vedení školy shánělo drahé a roztříštěné služby u několika poskytovatelů.

Precizně zpracované a patřičně uzpůsobené řešení redakčního systému zajistí bezproblémový chod webových stránek a školního intranetu.

Co je to NetPresence Edu?

NetPresence Edu je specializované řešení do škol od společnosti initt s.r.o. Jedná se o ucelený balíček modulů nasazený na jádro redakčního systému NetPresence. Součástí balíčku jsou aplikace vybrané a uzpůsobené přesně na míru účinných a reprezentativních školních webů. 

Proč zvolit NetPresence Edu?

Systém variabilně upravujeme podle konkrétních potřeb a požadavků. Lze jej použít pro jakýkoliv stupeň, velikost nebo druh školy, od těch mateřských až po fakulty a univerzity. Nasazením NetPresence Edu získáte možnost sami jednoduše aktualizovat obsah webových stránek, prodlužovat jejich životnost a šetřit náklady na jejich provoz a úpravy.

skola_02.jpgCo dovede NetPresence Edu?

Prezentační část webu je doplněna o intranetový systém se zabezpečeným přístupem, který zajistí snadnou komunikaci uvnitř školy.

Součástí webu je prostor k uložení dokumentů a fotogalerií. K interakci s návštěvníky slouží zasílání aktualit na email. Volitelnou možností je přidání inzerce.


Funkcionalita řešení

Školy (MŠ, ZŠ, SS, VŠ)

- správa stránek

- správa dokumentů

- fotogalerie

- aktuality a jejich odběr emailem

- inzerce zdarma

- omezení přístupu k administraci

Návrat na předchozí stránku