Kontaktujte nás +420 571 117 400

Novinky a aktuality

06.01.2013

PF 2013

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku… Více informací zde...

Webové projekty kategorie Obce a města, které realizovala naše společnost initt s.r.o., se umístili v … Více informací zde...

Zbrusu nová verze redakčního systému NetPresence 7.0 přináší několik zásadních změn o kter… Více informací zde...

Archiv novinek

Sportovní kluby

sportovni-kluby.jpg
Také sportovní kluby, a to nejen na nejvyšší úrovni, dnes potřebují kvalitní internetové prezentace. Sport se stal předmětem veřejného zájmu, a proto je bedlivě sledován včetně všech podílejících se aktérů, tedy i jednotlivých klubů.

Prezentace na internetu jakožto hlavním médiu současnosti nelze zanedbávat tedy ani ve sportu. Kvalitně zpracované webové stránky jsou správným krokem na cestě k budování prestiže klubů, sportovců a sportovních organizací.

Co je to NetPresence Sport?

NetPresence Sport je specializované řešení tvorby webových stránek sportovních klubů od společnosti initt s.r.o. Jedná se o ucelený balíček modulů nasazený na jádro redakčního systému NetPresence. Součástí balíčku jsou aplikace vybrané a uzpůsobené přesně na míru webů se sportovní tématikou. 

Proč zvolit NetPresence Sport?

NetPresence Sport je určen pro tvorbu webových prezentací sportovních klubů a obsahuje několik užitečných funkcí pro snadnou správu obsahu, reprezentativní design a účinnou marketingovou hodnotu. Za jeho pomoci může pověřená osoba pohodlně aktualizovat obsahovou část a prodlužovat tak životnost stránek bez zásahů placeného specialisty.

sportovni-kluby_02.jpgCo dovede NetPresence Sport?

Webové stránky postavené na NetPresence Sport obsahují údaje o klubu, hráčích, úspěších, sponzorech apod. Téměř nezbytností je možnost vkládat obrázky a ovládat fotogalerie, prezentovat výsledkové tabulky a rozpisy zápasů.

Implementována je také privátní síť se zabezpečeným přístupem a rozšířením funkcí pro její členy.

Dalšími prvky mohou být webové stránky vybaveny podle jednotlivých požadavků našich klientů.

Funkcionalita řešení

Sportovní kluby

- správa základních informací o klubu

- rozpiska (pouze fotbal)

- výsledkové tabulky

- oznámení o soutěžích

- aktuality a fotogalerie

- kalendář soutěží a přihlašování se

- intranet pro členy klubu

Návrat na předchozí stránku